Prema izvorima bliskim portalu Sheep Esports, Kim „stax” Gu-tek prebačen je na klupu nakon veoma komplikovanog početka godine u ekipi T1.
Nakon održanih proba za sve igrače u trenutnom rosteru, tim je odlučio da na klupu preseli Staxa, a na njegovo mesto promoviše Kanga „DH” Dong-hoa. Očekuje se da bivši IGL ekipe DRX, koji je stigao 2024. godine kako bi doneo neophodno iskustvo i liderstvo, više neće biti deo planova korejske organizacije.
Kao jedan od najiskusnijih in-game lidera u pacifičkom regionu, od Staxa se očekivalo da predvodi postavu koja kombinuje mlade nade i afirmisane igrače, te da pomogne ekipi T1 da napravi konkretan iskorak na međunarodnoj sceni. Zajedno sa timom, uspeo je da ostvari značajan uspeh osvajanjem titule na Masters turniru u Bangkoku.
Široko prepoznat po svom izuzetno strukturisanom pristupu igri i taktičkoj disciplini, Stax je dugo važio za jednog od najpoštovanijih lidera u celom regionu. Nakon odlaska iz DRX-a 2024. godine, pridružio se T1-u u pokušaju da revitalizuje njihov ambiciozni projekat. Ipak, uprkos pojedinim ohrabrujućim nastupima i veoma snažnom početku 2025. godine, roster na kraju nije uspeo da održi željeni nivo konzistentnosti, što je primoralo organizaciju da razmotri promenu pravca za predstojeći VCT Pacific Stage 2.


