Ako ostvare dobar plasman na DreamLeague S29, Noticed skoro sigurno ostaje.
Support PARIVISION Dota 2 sastava, Andrej „Dukalis“ Kuropatkin, objasnio je zašto se tim opredelio za Evgenija „Noticed“ Ignjatenka. Takođe je istakao da će buduće promene zavisiti od rezultata ekipe u narednom periodu. Dao je ovu izjavu tokom nedavnog post-game intervjua na DreamLeague S29.
„Ne znam koliko smem da otkrivam pošto ni sam ne znam sve detalje. Razmišljali smo o Noticed-u još od decembra, kada smo izbacili DM-a iz tima. Bio je zainteresovan, ali se prilika javila tek sada. Odlučili smo se za probni period koji obuhvata 1win Essence I i DreamLeague S29.

Sve u svemu, mislim da je Noticed odličan izbor za nas. Ima više iskustva od SSS-a, a pored toga više komunicira sa nama van igre. Ako sve prođe po planu, nastavićemo da igramo sa ovim sastavom“.
Noticed, koji je i dalje član Yandexa, trenutno menja SSS-a koji je igrao za PARI tokom prethodna tri meseca. SSS je uskočio umesto DM-a, koji se nalazi u sličnoj situaciji kao Ignjatenko – i dalje je pod ugovorom (PARI), ali sada igra za Yandex.
Što se tiče Dukalisovog komentara, šanse da će Noticed ostati su prilično velike. PARI je osvojio titulu na 1win Essence I, a u ovom trenutku se takmiči na DreamLeague S29, gde beleži 2-0 skor u grupnoj fazi.



