Danil „molodoy“ Golubenko, snajperista FURIA Esports-a, podelio je svoje utiske o saradnji sa legendarnim brazilskim igračem Gabrielom „FalleN“ Toledom u intervjuu za HLTV.org.
„Pre svega, kada sam došao u tim, nisam očekivao da će FalleN doći u Srbiju i lično me dočekati na bootcampu. Odmah se vidi koliki ima iskustvo – prema meni se ophodi s poštovanjem, iako sam mlađi i nov u ekipi. Daje slobodu u igri, što odmah pokazuje koliko je zreo i iskusan igrač.“
Molodoy je u aprilu 2025. preuzeo ulogu glavnog snajperiste u FURIJI, zamenivši upravo FalleN-a, koji je prešao na ulogu riflera. Pre toga, Golubenko je igrao za DMS i Amkal Esports, a njegova karijera beleži značajan uspon poslednjih meseci.
Za više detalja o njegovom dolasku u FURIU, pogledajte naš prethodni tekst o transferu.