Kada je bilo najvažnije G2 nije pokleknuo, pošto su pobedom nad GamerLegion-om obezbedili mesto među najboljih 8.
G2 je ovih dana pokazao da su sposobni da pobede, ali i izgube od svakoge, što je nešto što je dobro poznati za njih godinama unazad. Na njihovu sreću, juče nisu ustali na levu nogu, pa su odigrali baš onako kako se očekuje od jednog ovakvog tima.
Sa druge strane bio je neugodni GamerLegion, koji je od dolaska Rez-a pokazao da ima potencijala da se nosi i sa velikanima.
Prva od dve mape koje smo gledali bio je Inferno, koji je bio neizvestan do samog kraja, kada je sa tri vezane runde G2 slavio rezultatom 13-11. Posebno moramo da izdvojimo M0nesy-a sa 25 fragova, ali i huNter-a koji je imao samo jedan manje.
Ulsedio je Nuke na kojem je opet mladi Rus briljirao i pomogao timu da dođe do pobede od 13-9. Sa 23 kila bio je prvi na tabeli, a G2 je uspeo da pokaže mnogo bolju igru nego prethodnog dana protiv NAVI-a.
Oni će se u četvrtak sastati sa MOUZ-om, koji je tokom grupne faze zabeležio samo jedan poraz, od Vitality-a.
The FINAL team to make the #ESLProLeague Season 21 Playoffs! 🙌
Welcome @G2CSGO 🥳🥳 pic.twitter.com/eEr1iByQjy
— ESL Counter-Strike (@ESLCS) March 11, 2025