Da li je ovo oproštaj? „woxic” nagovestio odlazak iz ekipe Aurora Gaming

Ozgur „woxic” Eker, snajperista Aurora Gaminga, objavio je emotivnu poruku na društvenim mrežama kojom je snažno nagovestio svoj mogući prelazak u drugi tim. Njegova objava dolazi neposredno nakon velikog uspeha ekipe i plasmana u polufinale prestižnog IEM Keln Majora. „Iako…