Trenutno tim broj jedan u Counter Strike: Global Offensive – Fnatic, je eliminisan sa prestižnog MLG Columbus turnira. On je u četvrtfinalu izgubio od tima Astralis sa 2-0. Da se razumemo, ovo nije prvoaprilska šala. Astralis je dobio Overpass…
Trenutno tim broj jedan u Counter Strike: Global Offensive – Fnatic, je eliminisan sa prestižnog MLG Columbus turnira. On je u četvrtfinalu izgubio od tima Astralis sa 2-0. Da se razumemo, ovo nije prvoaprilska šala. Astralis je dobio Overpass…