Jedan StarCraft fan je na Redditu okačio svoj novi ukras na automobilu koji sada izgleda kao da je sišao pravo iz igre Need For Speed. Ali umesto standardnih i dosadnih tribala, Josemichus (kako se vlasnik potpisuje na Redditu) je svoj…
Jedan StarCraft fan je na Redditu okačio svoj novi ukras na automobilu koji sada izgleda kao da je sišao pravo iz igre Need For Speed. Ali umesto standardnih i dosadnih tribala, Josemichus (kako se vlasnik potpisuje na Redditu) je svoj…